Maledivy - informace pro turisty

MALEDIVY » dovolená 2009

Proč jet na dovolenou na Maledivy, rady na dovolenou, nejoblíbenější místa na Maledivách. Levné zájezdy s cestovními kancelářemi.

» VYHLEDAT ZÁJEZD NA MALEDIVY Z NABÍDEK ČESKÝCH CK

Maledivy » dovolená 2009 na Maledivách

.

Chystáte se na
dovolenou na Maledivy?

Zajímá vás, jak to vypadá
na Maledivách?

Hledáte informace
o Maledivách?

Tady jste
na správném místě!

Maledivy » Dovolená na Maledivách:

Proč jet na Maledivy

  • Maledivy jsou ideálním místem pro dovolenou. Turistům nabízí modré laguny a poloprázdné písečné pláže.
  • Turisty nejvyhledávanějším místem na Maledivách je ostrůvek, na kterém se nachází hlavní město Malé. Malé je jednou z nejmenších metropolí na světě.
  • K dalším oblíbeným destinacím patří například atoly Ari, Kaafu, Baa, Meemu, Lhavivani nebo Raa Atol. Turisté si mohou vybrat z široké nabídky ubytování od luxusních resortů po vodní bungalovy. Možné je také ubytování na lodích a jachtách.
  • Některé resorty disponují tenisovými kurty, většina z nich pak nabízí zapůjčení kanoí. Z vodních sportů si dále můžete zkusit surfing nebo windsurfing. V turistických oblastech je pro tyto vodní sporty nejpříznivější období od března do listopadu.
  • Milovníci potápění budou spokojeni v oblastech atolů Ari, South Maalhosmadulu, Addu, Rasdhuu, Fellidhuu, Faadhippolh a v okolí Male. Voda v Male je z většiny znečištěná, ale i přesto se zde najdou krásná místa vhodná pro potápění – chráněná mořská oblast Lion´s Head, Wreck of the Maldive Victory, Vaadhoo Kandu nebo útes Kiki Reef.
  • Jestliže nejste k moři natolik důvěřivý, abyste se potápěli, můžete vyzkoušet plavbu lodí s proskleným dnem. Některé resorty nabízejí dokonce prohlídku podmořské říše ponorkou.
  • Zkušení cestovatelé doporučují dovolenou na neobydlených ostrovech, které nejsou turisty vyhledávané. K tomu je však zapotřebí povolení od Ministry of Atolls Administration (správa atolů).

Vyhledávání dovolené z nabídky všech CK


Dovolená na Maledivách - vyhledávání Tento formulář prohledává nabídky všech cestovních kanceláří podle vámi zadaných kritérií.

Můžete tak lehce porovnat zájezdy a vybrat si ten nejvýhodnější!

Na stránce s výsledky (Invia.cz) si můžete vybrané zájezdy dále prohlížet, třídit a nejlepší zájezd rovnou jednoduše objednat.

 

.
.

Maledivy 2009 © maledivy-info.cz | kontakt

NAVRCHOLU.cz
| Texty na této stránce © Terezie Foldynová